Moc vás prosím, nekopírujte. Vše, co je na tomto blogu je má tvorba!!

Být originální = nekopírovat? Ne! vlastně skoro naopak

14. července 2012 v 20:54 | Valeree |  ruzne uvahy a tipy
Myslíte si,že když si na sebe navlečete např. cirkusácké oblečení a půjdete tak po ulici (ano,to trochu přeháním :D ), že budete originální? Blbost. I když by to nikdo před vámi ještě neudělal, budete spíše za podivíny. Za to, když si vezmete obyčejné černé tričko a riflové kraťase - k tomu nějaké zajímavé doplňky, budete vypadat dobře! Avšak tohle nosí skoro všichni, že? Ale řekněte mi...kdo je podle vás originální? Každý nosí to, co už někde viděl nebo alespoň něco hodně podobného. Myslím, že se ani nedá vymyslet něco tak převratného, aby se tomu ani nic nepodobalo a někdo to začal nosit. Stejně by se něčím inspiroval. Ledaže by vymyslel dejme tomu úplně nový stříh šatů a nějaké prapodivné vzory. Když by měl návrhář opravdu obrovskou fantasii a tohle učinil, možná by tohle vymyslel. Ale zamysleme se. Opravdu by to chtěl někdo nosit? Vždyť kdyby si to někdo vzal na sebe ostatní nebo alespoň patřičná většina, by se na něj divně dívala.

A jak být tedy originální? Prostě si vemte plno krabic s puzzlemi, z každné vyberte jeden dílek. Všechny dílky do sebe musejí zapadnout a vytvoříte zcela nový obrázek. Když si to převedeme na oblečení - Inspirujte se mnoha styly. Můžete na sebe navléci i kusy z několika stylů, ale musejí k sobě ladit. Tak vytvoříte něco zcela nového, ale přesto to nové není, protože jste se inspirovali něčím jiným. Také je hodně důležité, aby se vám vytvořený skvost líbil. Pokud se vám líbit nebude, budete se v něm cítit špatně a nebude se líbit ani ostatním.

Mě například příjde originální nosit červenou rtěnku, či klobouk atd. Ale ne proto, že to nikdo nenosí, ale proto, že jsem to na někom viděla, zalíbilo se mi to a krásně ozvláštní můj styl. Například tyto dba outfity mi příjdou originální. Jsou vkusné a majitelé je umějí nosit:

4b94c5c2d7534_large
(obrázky z weheartit.com)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama