Moc vás prosím, nekopírujte. Vše, co je na tomto blogu je má tvorba!!

Nová místnost v mé hlavě

13. července 2012 v 0:19 | Valeree |  doplňky
Ahoj, v tomhto článku bych chtěla zmínit hned několik věcí.

1.) Móda mě víc chytla až v poslední době (divný, že si zakládám blog tak brzy, že? :D ) ale něco se mi v hlavě trošku pomátlo - i když můžu přísahat, že ránu do hlavy jsem nedostala - a tak nějak se mi trošku změnil styl. Také se mi líbí, když se něčím odlišuji. Můžu sice vypadat pěkně, ale co z toho, když budu jako jedna z panenek v hračkářství. Nechci se zase však odlišovat příliš, abych nebyla a exota. Taková zlatá střední cesta.
Avšak je jasné, že si nemůžu kupovat podivně vypadající kusy oblečení, které však přímo řvou "otoč se na mě". Takové věci nemám ráda a ani bych neměla odvahu je nosit. Všechno je to na doplňcích. Poslední dobou se mi začaly opravdu líbit prstýnky. Nejlépe ty na víc prstů. Dříve jsem je však nechtěla nosit, proto žádné nemám, ale to se změní!
Dívala jsem se na we heart it a našla jsem na několika prvních stranách tyto dva, které mě zaujaly svou originalitou (fotky přidám za chvilku, nějak se mi nevešly).

2.) Brzy, až si seženu vše na mé plánovajé outdity, je nafotím. Budou už podzimní, ale chci využít pěkného počasí k pěkným fotkám. Na podzím nebo v zimě se možná už tak nevydaří. Nevlastím sice zrdcadlovku, ale mám poměrně slušný kompakt. Avšak podzim se už neúprosně blíží. Zítra sem nejspíš dám nějaký návod na kreativní nehty ( které jsem si dřív moc nelakovala, ale teď mám podle mého názoru slušnou sbírku laků ) a představím vám mou novou kamarádku - rtěnku. A tahle brož je vážně hezká, jenom si ji vždycky opomenu vzít :


3.)S Anet jsme se včera snažily fotit nějaké outfity, ale jak se tak dívám zpětně na ty fotky, jsou prapodivné - ty fotky. Tudíž je sem dávat nebudu, ale jeden sem přecejen dám. Byly jsme na zahradě, takže jsme se nějak moc neupravovaly, ale ta sukně, co měla Anet na sobě je vražedně nevinná a princeznovská. Schovává si ji na ples. :


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 raj-ciganu raj-ciganu | Web | 13. července 2012 v 0:27 | Reagovat

Dyk hesky pitel. nechceš být SB ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama