Moc vás prosím, nekopírujte. Vše, co je na tomto blogu je má tvorba!!

Tohle jsem já

11. července 2012 v 21:05 | Valeree
Ahoj, jsem Valeree - jediný správce tohoto blogu. Je mi 14 let a chodím na osmileté gymnázium. Za tyhle prázdniny se pokouším poprvé dokončit mou rozepsanou "knihu". Jsem docela závislák. Naštěstí však pouze na knihách a také, vždy, když mám zapnutý notebook, se musím nejméně jednou podívat na facebook. Moc ráda kreslím i maluju a mou terapií na stres je tanec. Podle mého názoru tanec zlepšuje náladu, ať ji máte sebelepší.
Nejsem nějak krásná, ani zrovna hubená, ale důležité je, že jsem svá. Mám svůj styl a ten bych vám chtěla na tomto blogu přiblížit. Nejde ani tolik o to, že by mi nějak hodně záleželo ne vzhledu (ale samozdřejmě mi na něm záleží - jako každé holce), jde spíš o to, že mě baví vymýšlet nové a nové outfity a být něčím odlišná. Na tu odlišnost však nemám tolik peněz a někdy ani odvahy, takže tu někdy budou i obrázky vytvořené ve photoshopu, či ručně namalované.

Mým snem je vydat svoji vlastní knihu. Ne však na vlastní náklady. Také bych chtěla konečně zhubnout, ale kvůli blbým práškům se mi to pořád moc nedaří ( ale pozor, zhubla jsem o tři čísla!! :) ). Dřív jsem chtěla dělat módní návrhářku nebo designerku. Dokonce jsem nedávno našla staré sešity a v něm návrhy docela slušných šatů. Mohlo mi být tak 8. Myslím si však, že by to byl příšlišný risk, proto jsem přešla na právníka.

A konečně se dostáváme k tomuto blogu. Blog bude, jak jste už asi pochopili, hlavně o módě. Budu sem přidávat mé fotky a fotky mé kamarádky Anett (ty tu budou převážně, ale není vyloučeno, že vyfotím i někoho jiného.) Také tu budou fotky mých návrhů - kreslených nebo vytvořených ve photoshopu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aný..:) Aný..:) | 12. července 2012 v 0:44 | Reagovat

Vall..;) pěkně napsaný a nakonec fakt ta právnička ??..;)

2 Aný Aný | Web | 16. července 2012 v 12:40 | Reagovat

Vall to jsem já Aný..;) DÁš si mě do Affs..?...:) Já už tě tam mám..:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama