Moc vás prosím, nekopírujte. Vše, co je na tomto blogu je má tvorba!!

3 rady do života

10. srpna 2012 v 21:27 | Valeree |  ruzne uvahy a tipy
1.) Hádku s kamarády neberte moc tragicky:
Určitě tím nechci říct, aby vám to bylo jedno! Jenom si uvědomte, že všechno zlé je k něčemu dobré. Radím vám z mé vlastní zkušenosti. Jendou jsem se docela dost pohádala s mou skvělou kamarádkou. Nejhorší na tom bylo to, že jsme se hádaly na facebooku. Oboum nám u toho tekly slzy. Potom jsme se si navzájem začali omlouvat. Druhého dne jsem se bála, ale byl úplně normální. Snad ještě lepší, než předtím. V hádce jsme si totiž vytkly věci, které nám na té druhé vadí, ale které by jsme si jinak neřekly.

2.) Jak se dostat z depky:
Dneska jsem měla den, ve kterém jsem viděla všechno černě a byla jsem neuvěřitelně pesimistická! (a to se normálně považuju za velkou optimistku) Nedopustila jsem však, aby mě temnota na celý den pohltila. Řekla jsem si tedy, že jednou něco dokážu a začnu s tím hned. Měla jsem tedy v plánu se začít učit italštinu a potom pokračovat ve své knize. Už to hodně pomohlo. Hledala jsem nějaký sešit, do kterého bych si mohla zapisovat slovíčka, ale objevila jsem něco mnohem lepšího. Můj deníček, který jsem si začala vést v zimě a přestala jsem někdy na jaře. Z jedné strany jsem měla běžné zápisky z některých dnů a z té druhé jsem měla "Pozitiva s ...". Ano tak jsem to nazvala a ty tři tečky v sobě skrývají přezdívku kluka, do něhož jsem byla a-pořád jsem-zamilovaná. Byly to zápisky situací, ve kterých naznačoval, že by moje city mohly být opětované. A že jich nebylo málo. A některé byly tak vtipné, že mě rozesmály. Proto radím: Pište si něco podobného a až vám bude nejhůř, celé si to přečtěte. Hned se vám zvedne nálada :)!

Mějte mnoho cílů a snažte se co nejvíc z nich splnit:
Já mám vážně hodně cílů :D. Mým cílem je například: ušít šaty, dobře udělat maturitu, udělat si státnice, vydat knížku...
a každou chvíli je jich víc a víc. Někdo by mohl říct, že nemám šanci všechny uskutečnit. Ten dotyčný by měl pravdu. Ale čím víc máte cílů, tím je větší pravděpodobnost, že alespoň jeden uskutečníte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama