Moc vás prosím, nekopírujte. Vše, co je na tomto blogu je má tvorba!!

Září 2012

Podzimní outfit č. 1

18. září 2012 v 15:55 | Valeree
Dneska jsem byla s mamkou v takovém malém nákupník centru s tím, že nebudeme nic kupovat. No, dopadlo to tak, že mamka má mikinu, já sukni a dohromady máme dvoje boty :D. Hned jsem si samozdřejmě v hlavě začala tvořit jakýsi outfit a doma jsem ho zrealizovala. Je to foceno ze shora, tudíž nejdou moc vidět kozačky :).
pozn.: Hodily by se spíše teplejší černé silonky, ale ty momentálně nemám :/.
Fotky v cč ↓

Směs všech fotek

16. září 2012 v 11:23 | Valeree |  galerie-příroda
Jak asi víte, ráda fotím, kreslím, maluju...Ale ostatní teď nechme stranou a soustřeďně se na to focení. Na foťáku mám fotky od Vánoc až po včerejšek (včetně fotek na votocvohoz.cz :D já prostě fotky nemažu). Vybrala jsem z nich ty nejlepší a ty se sem teď chystám dát :).


Začala jsem od zimy. Toto je nějaká etiketa na sloupu. To je tak, když není co fotit, fotíme samé blbůstky a potom z toho vzniknou docela zajímavé fotky.

Další z takových blbostí :).

Tohle je foceno u rybníka. Je to jakýsi keř, ale se super makrem vynikne všechno :D.

Více v cč ↓

články typu "Jak sbalit kluka/holku"

15. září 2012 v 21:17 | Valeree |  ruzne uvahy a tipy
Nedávno jsem si koupila top dívku (původně jsem chtěla juniora, ale ten byl prý moc drahý) a na z titulní strany na mě koukal nápis něco jako "Jak sbalit kluka?". Připadne mi to docela stupidní.
Rada 1.) Miluj sama sebe
2.)Ty rozhoduješ, ne druzí
3.) Přestaň hledat
4.) Buď upřímná
Ke každé radě je ještě nějaké vyvsětlení a potom tam je ještě "10 tipů pro větší šanci v lásce".

Já si myslím, že každý si musí najít svoji metodu, jak na opačné pohlaví. Hledat a nezvdávat se! Pokračovat metodou pokus-omyl a zkoušet všechno, co uznáte za vhodné! Ne aby jste zamítli nějaký nápad pouze proto, že se stydíte! Nemusíte se bát, když někoho někam zvete. Pokud ten dotyčný není s prominutím úplný debil, nevysměje se vám a pokud se mu/jí alespoň trošku líbíte, neodmíte :). Já sama bych také neodmítla, pokud by mě zval někdo, kdo se mi nějak moc nelíbí, ale byl by mi sympatický. Nikdy nevíte, co se z toho může "vyvrbit". Já jsem svoji metodu ještě nenašla, ale rozhodně si nenechám radit od nějakých paní redaktorek, které mě ani v životě neviděly :).

To je můj názor, mějte se, ahoj :).

Mé rozjímání

15. září 2012 v 17:26 | Valeree |  Deník
Včera jsem byla na Znojemském vinobraní. Nedá se říct, že by to tam byla nějaká bomba. Program nic moc atrakce se stánky se taky zhoršují, ale protože jsem tam byla s lidma, které mám ráda, bylo to super :). Koupila jsem si měsíční kámen, který je mimo jiné také prý spojem s přemítáním a vzpomínáním. Právě ho mám na sobě a myslím, že to opravdu funguje. Možná až moc. Má však také uklidňovat přehnané reakce na emotivní situace, takže nevím. Moje nálada je poměrně pochmurná, ale nejspíš za to může to hnusné počasí a také vědomí, že moje kamarádky se opět baví na vinobraní a já jsem tam nejela. Největší příčinou je však...ani nevím,co.

Vím, že bych neměla tolik odkrývat své emoce na veřejném blogu, ale tohle snad není nic přehnaného :). Nejhorší je, že já ani nevím, co cítím. Vím jen, že mě bolí hlava. Přemýšlím o různých věcech, které by se mohly stát nebo které bych měla udělat. Taky přemýšlím o tom, co bych naopak dělat neměla, ale z ničeho se mi nedaří vyvodit žádný závěr. Nejhorší však je, že sedím doma a nemůžu s ničím pohnout. Mám náladu asi takovou, jaké je tady právě počasí, ale už bych toho měla nechat, protože tímto psaním se do svých myšlenek nořím pořád hlouběji.


(měsíční kámen :) )

Spousta věcí, které nikdy nedokončím do konce

11. září 2012 v 20:31 | Valeree |  Deník
Nedávno jsem se rozhodla, že ušiju šaty. Z toho však nějak sešlo. Tedy...ne že bych o to ztratila zájem, ale mamka mě pořád přemlouvala, ať s tím počkám, až se naučím šít, ale já si doposud ani nekoupila novou jehlu ( ohla jsem ji :D ). Ještě předtím jsem si začala navrhovat outfity a chtěla mít slavný módní blog. A co z toho vzešlo? Nejčastěji tu přidávám do rubriky deník, sem tam nějak jinam a málokdy do rubriky móda.

Když však teď přemýšlím o mých ostatních "předsevetích", říkám si, že se zlepšuji a už jich tolik nezvávám. Snažím se na sobě pracovat, ale mnohdy jsou z toho pouze planné řečí. Teď jsem si například řekla, že budu dorbá ve škole ( což si ostatně říkám každý rok :D, ale vždy jsem se na to vykašlala ) a pořád se toho snažím držet. Uvidíme, jak to dopadne. Na dovolené jsem také začala psát knížku a vida, pořád ji píšu. Překvapují tím i sama sebe. Včera jsem se zase dala na psaní písniček. Mám teprve asi 7 taktů, ale neplánuji napoprvé složit nějakou "megadlouhou pecku", stačí mi nějaký jednoduchý text, který dává smysl s přijatelnou melodií.

Nejhorší však je, že si pořád myslím, že nemám žádné koníčky, že bych se něčemu chtěla intenzivně věnova atd. Jenže já tu možnost mám, jenom ne a ne ji chytit. Nechám si vše vždy proklouznout mezi prsty. Například psaní písní je podle mě zajímavá činnost, ale myslím si, že s tím za chvíli přestanu...

Mějte se, ahoj :)

Mnohdy jsou děti chytřejší, než dospělí

9. září 2012 v 15:48 | Valeree
"To je hustý!!!" Když tohle řekne šestileté dítě, příjde nám to vtipné a říkáme si, že si potom myslí, bůhví jaký to potom není "borec". Ano a nejspíš si to myslíme správně. Proč by ale děti v některých ohledech nemohly být rozumnější, než dospělí lidé? Že ještě nevědí nic o světě? No a co. Kdo ano? Teď nemám na mysli ty šíleně inteligentní děti s vysokým IQ, nýbrž každé obyčejné dítě. Malé dítě řekné své mámě "Miluji tě, maminko", ale zato "dospělým dětem" lezou většinou jejich rodičové na nervy. Přitom to vždy myslí dobře. Malé dítě své rodiče posechne a když ne, bude o tom alespoň přemýšlet, ale dospělým jsou některé věci jedním uchem tam a druhým ven. Teď mluvím pouze o dětech a rodičích, protože bych řekla, že v nízkém věku jsou pro děti rodiče středem zájmu.

Někdo (díky bohu nikoho takového neznám) by také mohl něco namítat proti teenagerům. Ale tito lidé na přelomu dětství a dospělosti (včetně mě) mají něco z obou fází života. Například si myslím, že nějací dospívající, můžou mít o hodně rozsáhlejší fantasii, než 5 dospělích. Není to však už dítě, proto fantasii dokáže i vyjádřit-ať už mluveným, či psaným slovem a může z toho vziknout skvělá kniha (např. Eragon).

Doufám, že vás můj článek zaujal, ahoj :).

Dobby a další aneb můj návrat na blog

9. září 2012 v 15:31 | Valeree |  galerie-kresby
Ahoj, tak se po docela dlouhé době vracím na blog a na svou vlastní uvítanou :D přidávám pár kresbiček a malůvku.
Tento obrázek jsem jako jediný z těch, co teď uvidíte, kreslila doma. Celé prázdniny jsem nějak neměla chuť něco kreslit,malovat či modelovat, ale když jsem viděla kreslenou Safiru od mé kamarádky Avery (averymoon.blog.cz), motivovalo mě to a musela jsem také něco nakrmlueslit :D.


Omluvte, že jsou tyto dva obrázky neotočené, ale jsem na to moc líná :D. Tento i všechny následující obrázky jsem dělala ve výtvarném kroužku. Tento jsem kreslila na téma šachy. Měli jsme si vybrat libovolně velkou figurku a k ní čtverec 2x2cm-tyto objekty musely figurovat v každém že šesti okének.

Tohle měl být plakát na knihu jménem zásvětí, ale moc se mi nepovedl. Dívka (anděl) má moc široký obličej a mám tam zakreslených málo detailů.

Tento obrázek jsme dělali ve dvojicích zajímavou a poněkud úsměvnou technikou. Natřeli jsme si vzájemně obličej bílou barvou a potom jsme vždy k obličeji přiloželi pruh lepící pásky a nalepili na papír.

Doufám, že se vám moje výkresy alespoň trochu líbily a také, že konečně vydržím pravidelně blogovat. Zatím ahoj :).