Moc vás prosím, nekopírujte. Vše, co je na tomto blogu je má tvorba!!

Co se klukům líbí?

8. dubna 2013 v 7:00 | Valeree-14 |  ruzne uvahy a tipy
V tomto článku bych se pokusila vykreslit některé věci, které klukům připadají sexy, líbí se jim nebo naopak.
 • Zumba
  Začala jsi chodit do zumby. Sehnala sis dokonce partu, se kterou budeš natáčet choreografie na různé písničky. A všechno jenom proto, aby jsi mohla nějak nenápadně zařídit, že se nějaký tvůj idol na video podívá. Myslíš si, že se do tebe zblázní, když uvidí, jak strašně sexy tancuješ? Možná...Ale rozhodně ne zumbu.
  "Mně zumba připadá jen jako nějaké poskakování. Já na tom nic nevidím." Něco takového jsem kdysi vyslechla a bylo mi i naznačeno, že je zumba tak trochu trapná. Jo, dobrá věc, jak se udržet v kondici a bavit se, ale to je tak všechno :).

 • Hubené holky
  Připadáš si tlustá? Začni hubnout-i já jsem začla :D. Nedělej to ale kvůli klukům-nýbrž kvůli sobě. Ale zpět k věci. Klukům se asi nějaká sto kilová holka na první pohled moc nezalíbí. Když jsem byla menší, přemýšlela jsem, jak to takové holky dělají s klukem v posteli :D. Myslím, že nad tím dumali o oni. Pokud je však tvůj ideál být téměř neviditelná, taky moc neuspěješ. Nejlepší je mít zkrátka ženské tvary. Prsa, pas, boky a hezký zadek. Tohle jsou kritéria, podle kterých by kluci nejspíš vybírali, kdyby soudili JEN podle vzhledu. Říkáš si, na co mít hezký zadek, když ho stejně nikdo nevidí? Blbost! Co plavky a těsné rifle? Nebo tvůj dobrý pocit? ;)

 • Myšlení
  Ač je to k nevíře, když se budeš schválně chovat hloupě nebo jako někdo jiný, moc nezaujmeš. Buď zkrátka přirozená. Být hodnou, chápavou a inteligentní dívkou není nikdy na škodu. Také moc nezaboduješ se smýšlením malé holky. Kluci prostě chtějí vědět, že jsi na ně dost zralá-zvlášť pokud jsou starší. Jasně, že ochranitelský instinkt mají taky, ale nesmí se to přehánět :).
Pokusila jsem se vystihnout tři základní body. Snad jsem jen nezopakovala to, co všichni vědí :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama